Sat Receivers ForumLog in

HD - UHD - 4K - HEVC RECEIVERS FORUM

Please check out the new section for UHD/HEVC receivers. Everyone is invited to write his opinion and experiences with these new boxes. Thanks.
Android or Enigma2 receivers? Poll is in Global Announcement.

Share

descriptionAAF Betatest-Image V2 IP Box

more_horiz
Image Ipbox reloaded

AAF_M12341_g3274

91 HD flash version

900 HD flash version

910 HD flash version

9000 HD flash version

Vu+Solo SE
IPBOX 910HD
Edision Progressiv HDc+
GooBang Doo ABOX Smart TV

[You must be registered and logged in to see this link.]

Locuri de munca in Europa

descriptionRe: AAF Betatest-Image V2 IP Box

more_horiz
*UPDATE

AAF Reloaded:

Neue Update AAF_M14613_g3543_ipbox9xxx

fix black picture on bibletv and Nilesat freq: 10719V, 10796V, 12380H Thx Schischu

Download link all types

Vu+Solo SE
IPBOX 910HD
Edision Progressiv HDc+
GooBang Doo ABOX Smart TV

[You must be registered and logged in to see this link.]

Locuri de munca in Europa

more_horiz
Szia Shark!
Jo is hogy irtal. Ha mar itt tartunk ,akkor roviden legy szives magyrazd el most a helyes sorrendet (mivel mi nem tudjuk), amivel tisztaba lehet tenni egy ilyen imaget. Nem egy nagy keres! Remelem ennyi belefer egy forum tulajdoosnak! Koszi! Nem kertem semmi extrat! Ha nem is a teljes segitseget , de egy infot ami elvezethet a helyes utra , annak aki egy AAF imaget szeretne hasznalni a jovoben, akkor mi a helyes lepesek sorrendje?
Tudom a forumon van leiras rola, de szerintem nem aktualis (lehet tevedek), es ha te tudnal nemi infot szolgaltatni , akkor azt nagyon szivesen fogadnam en is, es meg jo sokan masok is .
Kerunk ha csak tudsz, segits rajtunk nemi infoval. Sajnos az uj Pkt , vagy az uj Indb , vagy a Sif r... uj. nem elegit ki bennunket, egyik sem tokeletes, shot messze all attol. Epp ezert kellene mar valami olyan image ami megbirkozik a multimediaval , es a tv nezessel egyarant!
Egy masik forumon azt olvastam , hogy te tokeltesen meg vagy elgedve az AAf csapat munkjaval, ha ez igy van kerlek oszd meg velunk is. Hadd legyunk mi is elgedettek. Ezert ha tudsz akkor segits, csupan infokat kernenk , a helyes sorrendrol, hogy fel alithassunk egy mukodo Enbigma 2-ot!

Koszonom, koszonjuk! bounce bounce bounce Shocked rendeer rendeer study study

more_horiz